Проблему з акумулюванням надлишку виробленої електроенергії вирішено

грудня 30 2017 0comment

Проблему з акумулюванням надлишку виробленої електроенергії вирішено

Не є таємницею, що найбільшою проблемою до сьогодні була надійна реалізація акумулювання виробленої електроенергії сонячними та вітровими електростанціями. Над цим питанням працювало чимало вчених.

Компанія Тесла, як лідер у галузі впровадження новітніх інноваційних технологій, спорудила у Австралії потужну акумулюючу станцію, що називається Tesla Powerpacks.

І ось, вже тепер, знадобились послуги цієї гігантської станції зберігання електроенергії. Коли сталась аварія на вугільній ТЕС, що виконувала електрозабезпечення для частини штату Вікторія, то станція Tesla Powerpacks компенсувала нестачу електроенергії у регіоні, та ще й у рекордно малі строки - всього за 140 мілісекунд.

Для порівняння слід зауважити, що аварійна електростанція Торренс Айланд, яка вмикалась у такому випадку, витрачала на увімкнення 30-60 хвилин. І увесь цей час абоненти залишались без електроенергії.

З будівництвом Tesla Powerpacks пов'язана кумедна історія. Ілон Маск побився об заклад, що збудує акумуляторну станціюу строк до 100 днів. Умовою парі було вкластися у ці строки, у разі перевершення термінів будівництва Ілон Маск мав збудувати об'єкт безкоштовно. Але компанія Тесла вклалась у визначені строки. І за другою частиною парі Ілон Маск виграв 13 млн. дол. США.
Ось так, якщо бути найкращим, то у всьому!

© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.