Сонячні дороги у Піднебесній

грудня 27 2017 0comment

Сонячні дороги у Піднебесній

Тришарова дорога, що використовує енергію сонця, стала реальністю у Китаї. Як повідомляє видання Electrek, у Піднебесній успішно будують соннячні дороги, що нічим не поступаються асфальту по міцності.

Тришарова дорога складається: 1 шар - надміцний прозорий бетон, 2 шар - міцні сонячні панелі, 3 шар - спеціальний шар, що захищає сонячні панелі від вологості грунту.

Амбітні плани вже втілюють у життя та реалізовують найнеймовірніші очікування. Планується, що сонячні дороги мають бездротово заряджати електромобілі та реалізовувати інформаційну підтримку автономних транспортних засобів.

Це вже не перший реалізований проект з використанням сонячної енергії на дорогах Китаю. Лише у вересні держкомпанія завершила будівництво сонячної дороги.
Також в планах будівництво сонячної дороги довжиною біля 2 км на шидкісній магістралі Цзинаня. Фактично до кінця року має відбутись її підключення.

Слід зауважити, що сонячні дороги вже збудовано у багатьох країнах світу. Звичайно ж це тестові ділянки, але вони вже успішно проходять тестування.

Наприклад, велосипедна доріжка у Голандії, що збудована ще у 2014 році, успішно пройшла випробування протягом року. Як результат, проект розширили. Французи побачивши успішний досвід голандців, збудували сонячну дорогу у містечку Турувро. Довжина дороги 1 км, а у проекті використано 2800 м.кв. сонячних панелів. Сонячна дорога має пропускну спроможність до 2000 авто за день. Вартість проекту 5 млн. доларів США.
Але у Франції ще більш амбітні плани. А саме, збудувати більше ніж 1000 км фотоелектричних доріг.
А в Сполучених штатах стартап Solar Roadways отримує фінансову підтримку уряду по реалізації проекту з будівництва сонячних доріг у штаті Айдако.

Електроавтомобілі, сонячні дороги... які ще сюрпризи чекають нас далі?

© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.