Система EV-заправок для електромобілів у Великій Британії

грудня 06 2018 0comment

Система EV-заправок для електромобілів у Великій Британії

Posted by Елкомсервіс In Альтернативні джерела енергії
Протягом наступних трьох років за новим партнерством між супермаркетом Tesco, Volkswagen і Pod Point планується ввести в експлуатацію тисячі електричних зарядних пристроїв на територіях магазинів Tesco. Вони являтимуть собою зарядний майданчик, де клієнти зможуть безкоштовно користуватись стандартним зарядним пристроєм на 7 кВт або швидким зарядним пристроєм на 50 кВт за невеликою вартістю відповідно до ринкової ставки.
Джейсон Таррі, виконавчий директор компанії Tesco для Великої Британії та Ірландії, сказав: "Як найбільший британський торговець пальним, ми маємо відіграти важливу роль у підтримці переходу до майбутнього низького вмісту вуглецю та якості повітря. Ми знаємо, що наші клієнти все частіше рухаються до електричних транспортних засобів, пропонуючи заряджати під час їх покупки, ще одна маленька допомога, щоб полегшити їхнє життя ».
Програма стане найбільшою мережею зарядних станцій для електромобілів у Великій Британії. І базується ця ініціатива на зобов'язання компанії Tesco, які вона взяла на себе починаючи з 2017 року, щодо використання 100% відновлюваної електроенергії. Також програма є частиною продовження курсу Volkswagen на е-мобільність, що був спричинений скандалом на викиди в 2015 році, коли німецький автомобільний гігант втратив свої прозиції на численних ринках і був оштрафований на 2,8 млрд. Доларів США (2,2 млрд. Фунтів стерлінгів) лише в США. До 2025 року компанія планує продати мільйон електромобілів у всьому світі. А у наступному 2019 році на ринок Великобританії буде представлено цілий ряд моделей е-мобілів.
Джеральдін Інгем, керівник відділу маркетингу Volkswagen у Великобританії, заявив: "Це неймовірно захоплююче партнерство з Tesco, що працює на Pod Point, підкреслює масштаби та амбіції нашої програми електромобілів у Великобританії"
"Робота з такими відомими партнерами для забезпечення такої розгалуженої мережі EV-зарядних пристроїв повинна нікому не викликати сумнівів у тому, що бренд Volkswagen повністю відданий електричному майбутньому". За підсумками ряду інсталяцій з Tesco, для Pod Point ця угода являє собою значне зростання на ринку Великобританії зарядних пристроїв EV і являє собою 14% збільшення кількості публічних зарядів у Великобританії та є монументальним днем для водіїв електричних транспортних засобів. Це величезний стрибок вперед для Великої Британії. Джерело: https://www.current-news.co.uk/news/tesco-volkswagen-and-pod-point-unite...
© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.