Вінничина - один з лідерів сонячної енергетики України

грудня 17 2017 0comment

Вінничина - один з лідерів сонячної енергетики України

У Вінницькій області на сьогодні вже працює 20 електростанцій, які використовують енергію сонця. Плоша, яку займають сонячні електростанції сягає майже 230 гектарів.

Як повідомляє видання "Місто" Вінницька область виробляє одну четверту отримуваної сонячної електроенергії в Україні, а це складає 113 МВт.

«У Вінницькій області успішно працює кілька спеціалізованих підприємств, що отримують електроенергію з енергії сонця. Найбільша кількість сонячних електростанцій розташована у південних районах області, а саме 7 СЕС побудовані у Ямпільському районі, по 4 СЕС у Могилів-Подільському та Барському районах, а у Вінницькому, Тростянецькому, Шаргородському та Піщанському районах розсташовано по 2 сонячні електростанції"- каже Сергій Волков.

Виробництвом сонячної електроенергії у Вінницькій області цікавляться члени королівської родини Саудівської Аравії, а також інвестори з Китаю. Вже є реалізовані і заплановані проекти з використанням альтернативної енергії. Тому, у 2018 році кількість сонячних електростанцій на Вінничині зросте.

© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.