Послуги

Ми пропонуємо повний комплекс послуг від попереднього розрахунку до запуску енергосистеми "під ключ".

повний комплекс послуг

Ми проводимо повний комплекс робіт по проектуванню, встановленню, гарантійному та післягарантійному обслуговуванню систем забезпечення альтернативного та резервного електро- та теплопостачання, що використовують відновлювальні джерела енергії.
Десятки реалізованих об'єктів з електропостачання та теплопостачання. 
Надаємо повний комплекс послуг та супровід у підключенні до "ЗЕЛЕНОГО ТАРИФУ".

БРОШУРИ

Виникли питання? 
Зв'яжіться з нами або заповніть форму 
 "ЗАДАТИ ПИТАННЯ" 

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ послуг

Наше підприємство забезпечує розрахунок,  проектування, монтаж та сервісне обслуговування сучасних енергоощадних систем. Попередній розрахунок робиться безкоштовно.
Проектне рішення виконується згідно чинного законодавства. Сервісне обслуговування надається по окремих заявках і на підставі укладених договорів. Своєчасне виконання сервісного обслуговування дозволяє збільшити термін експлуатації енергосистем. Фахівцям необхідно контролювати технічні параметри і виконувати регламентні роботи..
Перелік основних послуг:
  • безкоштовний попередній розрахунок
  • проект згідно норм законодавства
  • доставка та монтаж обладнання
  • пусконалагоджувальні роботи
  • введення в експлуатацію
  • підключення до "ЗЕЛЕНОГО ТАРИФУ"
  • сервісне обслуговування

ЧОМУ САМЕ МИ?

МИ ЛЮБИМО СВОЮ СПРАВУ

Починалось все з бажання інженерів-ентузіастів змінити екологічний стан своєї країни шляхом впровадження Альтернативних джерел енергії. Виявилось досить приємною справою впроваджувати новітні технології і при цьому покращувати світ навколо себе.
За багато років ми виросли з інженерів-стартаперів у досвідчених фахівців закоханих у свою справу.

ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми прагнемо аби наш досвід та професіоналізм перевтілився для Вашої енергосистеми у якість та ефективність.

МИ ПОСТІЙНО ПОКРАЩУЄМОСЬ

Постійний моніторинг цін та асортименту товарів дає нам змогу гарантувати кращі умови для Вас. Ми працюємо тільки з найкращими та перевіреними партнерами. Наші спеціалісти постійно проходять навчання у наших постачальників, що в поєднанні з їхнім досвідом надає нам перевагу над конкурентами.

від початку і до кінця

Кожна конструкція енергетичної системи унікальна за своїми масштабами та виконанням, тому ми використовуємо індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту, беручи до уваги проектні рішення та технічні характеристики , що вказані в паспортних даних на обладнання.
Ми прагнемо брати участь на ранній стадії розробки, так щоб мати можливість керувати проектом більш ефективно, забезпечувати ефективні технічні рішення, а також виявляти проблеми на ранній стадії розробки системи.
Вирішального значення для успішного проекту має детальне планування до початку будівництва енергетичної системи та чітке розуміння для клієнта та команди в якому напрямку рухатись від початку і аж до його завершення

наші послуги

Забезпечуємо енергонезалежність !

КОНТАКТИ

Вінницька область, Вінниця, проспект Космонавтів, 55

(0432) 65-60-40
(067) 462-55-00
(095) 456-09-92

manager@alt-energy.vn.ua

(0432) 65-60-40

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00

ФАЙЛИ ДЛЯ ВАС

© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.