Для корпоративних клієнтів

Опис проекту

Завдяки використанню відновлювальних джерел енергії промислові підприємства та інші комерційні організації стають більш конкурентноспроможними. Адже використання геліотермальних технологій дозволяє скоротити енергетичні витрати підприємства. А інвестувавши в обладнання системи сонячного електрозабезпечення можна ще й заробляти підключивши "Зелений тариф".

Найбільш красномовним прикладом для вітчизняних підприємств є досвід використання геліотермальних технологій у Європейських країнах. Тут німецькі підприємства мають напевно найбільш успішний досвід. Німці використовуючи сонце гріють воду на своїх пивоварнях для миття пляшок. Як виявилось, миття пляшок був найбільш енерговитратним процесом. Так, за допомогою встановлених на території підприємства геліоколекторів одна Баварська пивоварня скоротила свої енерговитрати не тільки для миття пляшок, але і в процесі пивоваріння.

Ваше підприємство підвищить свою конкурентноспроможність за рахунок економіїї на енергоресурсах. Електропостачання чи гаряче водопо стачання - все під силу, лише Ваше бажання. Ми гарантуємо високоточне якісне обладнання за оптимальними цінами, що встановлюють сертифіковані спеціалісти з великим практичним досвідом.

Деталі проекту

Категорії:
Корисне: для Вашого бізнесу
© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.