Сонячні батареї ABi-Solar

Опис проекту

Компанія ABi-Solar виробляє монокристалічні та полікристалічні фотомодулі на сертифікованих виробництвах, що розміщені в КНР.

Кожен фотоелектричний модуль ABi-Solar проходить тестування, в ході якого проводяться виміри його технічних параметрів.

При виготовленні фотопанелей ABi-Solar застосовуються стандарти та вимоги, що спеціально розроблені для отримання максимальної ефективності при використанні в умовах інсоляції не більше 1200 кВт*ч/м² на рік, яка притаманна центрально-європейському регіону. Таким чином, купуючи фотомодулі ABi-Solar для установки в Центральній Європі, ви отримуєте гарантовані технічні характеристики та оптимальні параметри виробітку для сонячної електростанції в цілому.

Полікристалічні фотомодулі ABi-Solar мають одні з найкращих показників ефективності в галузі — 16%. Допуск по потужності гарантовано позитивний і складає ∼+3%, що зафіксовано флеш-тестами кожної фотопанелі.

Полікристалічні фотопанелі ABi-Solar спеціально розроблені для отримання максимальної ефективності при використанні в умовах інсоляції не більше 1200 кВт*ч/м² на рік, яка притаманна центрально-європейському регіону.

Гарантія на 95% продуктивності – 5 років; 90% продуктивності – 12 років; 85% продуктивності – 18 років; 80% – 25 років.

Доступні панелі потужністю від 140 до 300 Вт.

Монокристалічні фотомодулі ABi-Solar мають одні з найкращих показників ефективності в галузі — 18%.

Кожен монокристалічний фотомодуль ABi-Solar проходить тестування, в ході якого точно фіксуються його продуктивність, потужність та інші параметри.

Гарантія на 95% продуктивності – 5 років, 90% продуктивності – 12 років, 85% продуктивності – 18 років, 80% – 25 років.

Деталі проекту

Категорії:
сонячні батареї ABi-Solar: сонячні батареї ABi-Solar
© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.