Стаціонарні акумуляторні батареї B.B. Battery

Опис проекту

Акумуляторні батареї B.B. Battery — це герметизованні промислові акумулятори, що виготовлені за AGM технологією VRLA (Valve Regulated Lead Acid), не обслуговуються, високоякісні та високонадійні.
Всі акумулятори сертифіковані в Україні.
Гарантія на акумулятори 1 рік.
Сфери застосування:
- джерела безперебійного живлення (UPS);
- системи пожежно-охоронної сигналізації;
- медична техніка;
- телекомунікація і зв'язок;
- багато інших галузей, де потрібне гарантоване електроживлення.
Акумулятор серії BP виготовлений за технологією AGM, з позитивно-заряджених та негативно- заряджених пластин, що розділені скловолоконним сепаратором. Сам сепаратор просочений електролітом. Кожний елемент акумуляторної батареї укомплектований запобіжним клапаном. Корпус виготовлений з газонепроникної пластмаси ABS. Допускається експлуатація в будь-якому положенні, при цьому не відбувається витоку електроліту.
Термін служби більше 8 років.
Акумулятор серії SH виготовлений за технологією AGM, містить позитивні й негативні пластини, розділені скловолоконним сепаратором, який просочений електролітом. Кожний елемент акумуляторної батареї укомплектований запобіжним клапаном. Корпус виготовлений з газонепроникної пластмаси ABS. Допускається експлуатація в будь-якому положенні без витоку електроліту.
Термін служби 5 років.
Акумулятор Серії HR виготовлений за технологією AGM, містить позитивні й негативні пластини, розділені скловолоконним сепаратором, який просочений електролітом. Кожний елемент акумуляторної батареї укомплектований запобіжним клапаном. Корпус виготовлений з газонепроникної пластмаси ABS. Допускається експлуатація в будь-якому положенні без витоку електроліту.
Ідеальні для UPS. Термін служби 5 років.
Акумулятор Серії FTB виготовлений за технологією AGM, містить позитивні й негативні пластини, розділені скловолоконним сепаратором, який просочений електролітом. Кожний елемент акумуляторної батареї укомплектований запобіжним клапаном. Корпус виготовлений з газонепроникної пластмаси ABS. Допускається експлуатація в будь-якому положенні без витоку електроліту.
Термін служби 15 років.

Взнати ціни: http://elcomservice.com.ua/uk/product_list/akkumulyatori/

Деталі проекту

Категорії:
Виробник: B.B. Battery
Тип: AGM
Серія: BP
© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.