Твердопаливні котли Віхлач (Wichlacz)

Опис проекту

Твердопаливні котли Віхлач (Wichlacz) стають все більш популярними на ринку опалення. Вони відрізняються від своїх аналогів економічністю і простотою використання. Такі котли призначені для опалення будь-якою твердою сировиною. Це може бути: деревина; брикети; різне сміття; відходи на основі деревини; торф; опили; солома і т.д.

Головні переваги агрегату – висока продуктивність і топка великого об’єму. Також слід зазначити, що котел може працювати безконтрольно від одного завантаження протягом декількох днів. Його тривалість горіння вимірюється тепловим навантаженням і залежить від типу використаного палива.

Твердопаливні котли Віхлач (Wichlacz) функціонують за принципом верхнього спалювання. Наявність конвективних каналів сприяє збільшенню площі теплообміну, а також ефективності роботи пристрою.
Особливості конструкції
Принцип роботи котла полягає в тому, що повітря подається в осередок для горіння. Це відбувається безпосередньо за рахунок спеціальних форсунок в бокових стінках. Конвекційна частина агрегату буває трьох видів в залежності від потужності. Це: двохходова; трьохходова; чотирьохходова.
Твердопаливні котли Віхлач (Wichlacz) мають безшовний колосник, котрий постійно омивається водою. Агрегат має подвійний корпус, а шар ізоляції між обшивкою сприяє збереженню тепла. Таким чином, коефіцієнт корисної дії котла становить не менше ніж 82%.

Деталі проекту

Категорії:
Виробник: Віхлач
© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.