Вітрогенератори Горизонтальні

Опис проекту

Існує безліч варіантів конструкцій вітрових установок, але у даний час 95% всіх вітрогенераторів, що випускаються в світі — трилопатні з горизонтальною віссю обертання.
Як це не парадоксально, але чим менше лопатів у вітрогенератора, тим вище його ККД. Це перевірено як теоретичними дослідженнями, так і продувками в аеродинамічній трубі. Та різниця між одно-, двох- та трьох- лопатними вітрогенераторами незначна.

Основна перевага горизонтального вітрогенератора над вертикальним — це його ціна. Хоча вертикальний вітрогенератор стартує при 1,2 м/с, а горизонтальний при 2,5 м/с, різниця між видачею потужності при приблизно однаковій номінальній швидкості вітру незначна. Різниця ж у ціні між вертикальним та горизонтальним вітрогенераторами відчутна - у 1,5 - 2 рази.

Горизонтальний вітрогенератор використовують при відсутності електромережі або там де відбуваються постійні відключення чи перебої електроенергії, при обривах проводів та довгострокових ремонтах електромереж. Такий вітрогенератор може забезпечити електроенергією ресторанно-готельний комплекс, приватний будинок, дачу, заправку, кафе, фермерське господарство, придорожню майстерню і роботу окремих приладів. Для запобігання перебоїв в електроживленні вітроустановку можна комбінувати з сонячними батареями і дизельним генератором.

Деталі проекту

Категорії:
Тип : Горизонтальний
© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.