СК вакуумні ATMOSFERA

СК вакуумні ATMOSFERA

Опис проекту

Вакуумні сонячні колектори ATMOSFERA® є ідеальними для застосування в будь-яких кліматичних зонах на протязі року. Гаряче водопостачання та підтримка систем опалення - це головне призначенням вакуумних сонячних колекторів . Сонячні колектори ATMOSFERA® вирізняються високою продуктивністю як в літній так і в зимовий час.
Використовуючи геліосистеми ATMOSFERA® Ви забезпечите для свого будинку від 30 % до 90 % потреби в гарячій воді і до 30% опалення.
Термін експлуатації колекторів до 25 років, гарантія на системи до 15 років.

Використовуючи обладнання ATMOSFERA®, Ви маєте можливість значно знизити свої витрати на нагрів гарячої води, а відключивши основноге котельне обладнання в літній період, збільшити термін його служби.

Вакуумний сонячний колектор складається з трьох основних компонентів:
1. Вакуумних труб з високоселективним покриттям та мідною тепловою трубкою;
2. Теплопроводу;
3. Монтажної рами.

Основним компонентом сонячних водонагрівачів є скляні вакуумні труби. Кожна вакуумна труба складається з двох скляних труб. Зовнішня труба зроблена з прозорого надміцного боросилікатного скла, яке витримує вплив граду діаметром 25мм. Внутрішня труба також зроблена з прозорого боросилікатного скла, покритого спеціальним селективним покриттям (Al-N/Al), яке забезпечує прекрасне поглинання тепла з мінімальним віддзеркаленням. Щоб уникнути кондуктивних і конвективних тепловтрат з простору між двома трубами викачано повітря і створений вакуум. Для підтримання вакууму між двома скляними трубами використовується барієвий газопоглинач (такий самий, як у телевізійних трубках). Шар барію також є чітким візуальним індикатором стану вакууму. Коли вакуум зникає, барієвий шар з срібного стає білим. Це дає можливість легко визначити, чи справна труба.

Деталі проекту

Категорії:
Виробник: ATMOSFERA
Тип: Вакуумні
Назва моделі 1: CBK Twin Power®
Назва моделі 2: СВК-А
Назва моделі 3: СВК-М
Назва моделі 4: CBK-Nano®
© Copyrights 2015 Megadrupal. All rights reserved.